Kovový dílenský nábytekkovové dílenské skříně, policové, zásuvkové, nástrojové, skříně ke strojům, do výdejen, pro počítače, pro oleje, na šanony, šatní skříně, pracovní stoly a židle, ocelové ponky, montážní servisní pojízdné vozíky, plastové a kovové boxy, bedny, zásobníky, regály

Na hlavní stránku

BOXY NA NÁSTROJE A MĚŘIDLA

Boxy na nástroje jsou určeny pro přehledné a bezpečné ukládání nástojů s nejběžnějšími stopkami. Boxy lze navzájem spojovat do libovolných plošných sestav pomocí rybinového vedení po stranách boxů. Jejich využití rozšiřují přídavné prvky a boxy pro sady vrtáků.

Krabičky na nástroje a měřidla slouží jako přehledné a bezpečné úložné prostory. Vyznačují se modulovou skladebností a tuhostí. Krabičky lze navzájem spojovat do libovolných plošných sestav pomocí rybinového vedení po jejich stranách. Vnitřní strany krabiček jsou opatřeny drážkami pro případné zasunutí dělících přepážek nebo gumových žlábků, dno krabiček může být doplněno měkkou pěnovou výplní apod.

Výklopné krabičky představují úložné prostory v modulově skladebných pláštích s uvnitř jednotlivými průhlednými krabičkami, které lze dle typu vysunout /  vyklopit nebo je vyjmou ven. Krabičky lze navzájem spojovat do libovolných samonosných sestav, které lze přišroubovat na stěnu nebo na pracovní stůl.

               

              

   

TOPlist